BLOG

Yangın Merdiveni İmalatı Firması

Eski zamanlardan bu yana dikkatsizlikler başta olmak üzere çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen yangın felaketleri, can ve mal kaybına neden olmaktadır. Teknolojinin gelişmediği dönemlerde kapsamlı güvenlik önlemleri alınamadığı için yangından kaçış genelde mümkün olmuyordu. Ancak teknolojik gelişmeler ışığında tasarlanan yangın merdivenlerisayesinde hedeflenen güvenlik önlemleri alınmış olmaktadır. Yangın meydana gelen binadan dışarıya çıkmayı sağlayan yangın merdivenleri, bir anlamda kaçış yolu olarak adlandırılmaktadır.

 Yangın merdivenleri zorunlu hale geldikten sonra yangın merdiveni imalatı firması her geçen gün artmıştır. Tüketiciler bu durumda karar vermekte zorlandığı için bazı kriterlere dikkat etmeye başlamıştır. Öncelikle firmanın güvenilir olması ve beklentileri karşılaması gerekir. Bunun dışında, yangın merdivenlerinin standartlara uygun olarak üretilmesi de son derece önemlidir.

 Beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak bir yangın merdiveni imalatı firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Prensiplerine ve iş ahlakına son derece bağlı olan firmamız, yangına dayanıklı malzemeler kullanarak standart ölçülerde tamamen güvenilir bir yangın merdiveni sistemi oluşturmaktadır. Sektörde hizmet veren firmalar karşılaştırıldığında firmamızın fiyat konusunda da daha anlayışlı olduğunu göreceksiniz.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD

SATIŞ       Veli KARABOĞA

TLF            0216 641 50 84

Gsm           0532 711 74 23

Gsm           0532 703 75 09

FAX            0216 641 50 84

E-mail       info@karabogalar.com

E-mail       info@karabogamuhendislik.com

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: B4 Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.

Yangın merdiveni firmamızın kendi imalatıdır İsteğiniz üzerine keşfe gelen teknik sorumlu muzun almış olduğu ölçüler neticesinde fiyatlandırılmaktadır.