BLOG

Yangın Kapısı

Günümüzde yangın kapıları, her alanda, yerleşim yerlerinde farklı mekanlarda ve alanlarda etkili bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu kapılar yapıları gereği son derece kaliteli ve güvenli birer kanal olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu ürünler markalarına göre etkili bir şekilde üretilebilmektedirler. Bazı markaların ürünleri durum ve dahi kalitelerine göre fiyatlarında etkin farklılıklar gösterebilmektedirler. Dünya üzerinde son derece kaliteli bir şekilde faaliyet göstermekte olan onlarca firma bu alanda etkin ve kaliteli ürünler çıkarmak üzere çalışmalarını sürdürmektedirler.

Ülkemiz dahilinde, bizler yangın kapısı üretimlerini firmamız dahilinde bulunmakta olan üretim tesislerinde etkin olarak gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz bütünüyle uluslararası hukuka uygun bir şekilde üretilmektedirler. Bünyemiz dahilinde bulunmakta olan ürünlerin üretim aşamasında, ham maddeleri elementsel  olarak detaylı bir şekilde teste tabi tutulmaktadır. Dünya genelinde son derece etkili bir şekilde üretim yapmakta olan birçok firma üretim tesislerinde, elementlerin birbirleri ile tepkimesi detaylı olarak incelenmektedir. Sonrasında elde bulunmakta olan yangın kapılarının, bünyelerine kimyasal olarak katılmaktadırlar. Üretimlerimiz ham maddesel bağlamda son derece etkili ve kuvvetlidir.

http://www.karabogamuhendislik.com.tr http://www.karabogamuhendislik.com http://www.karabogaferforje.com http://www.karabogacelikcati.com http://www.karabogayanginsprinkleri.com http://www.karabogalar.com http://www.karabogayanginmerdiveni.com http://www.karabogayanginkapisi.com http://www.velikaraboga.com http://www.karabogametal.com http://www.karabogaticaret.com

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD

SATIŞ      Veli KARABOĞA

TLF           0216 641 50 84

Gsm          0532 711 74 23

Gsm          0532 703 75 09

FAX           0216 641 50 84

E-mail       info@karabogalar.com

E-mail       info@karabogamuhendislik.com

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: B4 Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.

Yangın kapısı montajında Karaboğa firmasının yangın kapısı fiyatı ve hizmetine dair bilgilendirmesidir.