Yangın Sprink Sistemleri

Yangın Sprink Sistemi Fiyatı

Yangını erkenden fark ederek otomatik olarak söndürme işlemini başlatan ve hayat kurtaran yangın sprink sistemi fiyatıtatbik edilecek mahalin ebatlarına ve kullanılacak ekipmanların kalitesi ile evsafına göre değişmektedir. Aslen kullanılacak malzemenin ve ekipmanların en kalitelisi seçilmesi gerekmekte, çünkü söz konusu insan hayatıdır. Ucuz malzeme ile tesis edilen sistem olası yangında ağır sonuçlara sebebiyet verebilecektir. Ayrıca “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik”te sprink sistemde kullanılan elamanların TS EN 12259 standartlarında olması şarttır.

                Yangın sprink sistemi fiyatı araştırması yapılırken öncelikle mahalin ihtiyaç duyduğu sistemi belirlemek gerekmektedir. Bunun için de bu işi uzman olarak yapan kişiler tarafından yerinde tespit yapılmalıdır.

                Mahalin ihtiyacı olan sistem uzman tarafından tayin edilmesini müteakip yangın sprink sistemi fiyatı araştırması yapılır. Piyasada birçok firma yangın sprink sistemi elamanlarını tedarik etmektedir. Dikkat edilmesi gereken konu ise firmaların ve satılan spirink sistemi elamanlarının standartlara uygunluk belgelerinin bulunmasıdır. Belgesi olmayan firma ve sistem elamanlarını satın almayın. Bunun ileride oluşturabileceği zararları unutmayın.

Yangın merdiveni nedir? Herhangi bir yangın durumunda bina içindeki insanların hızlı ve güvenli bir şekilde yangın alanından uzaklaşmak üzere tasarlanan, koruması ve ateşe dayanıklığı yüksek olan kaçış merdivenidir. Bu yangın merdivenleri Z tipi ve dairesel yangın merdiveni olmak üzere ikiye ayrılır.

KA®ABOĞA MÜHENDİSLİK

SATIŞ       M. Yunus KARABOĞA & Ayetullah KARABOĞA

Gsm          0532 711 74 23

Gsm          0532 703 75 09

Gsm          0530 842 38 38

TLF              0216 641 50 84

FAX           0216 641 50 84

E-mail       info@karabogalar.com

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: 4B Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.