Yangın Merdiveni Sistemleri

Firmamızın İletişimdeki Profesyonelliği

Firmamızın İletişimdeki Profesyonelliği

Eski binalarda gerekli yangın donanımları maalesef ki eski dönemlerin şartları içinde sağlanamamıştır. Günümüz şartlarında ise donanım yönünden eksik kalmış binaların kolaylıkla eksikleri giderilebilmektedir. Yangın konusunda her bina ve yapıda gerekli önlemlerin alınması zaruri bir durumdur. Bilinçli olarak hareket edilmeli ve gerekli tedbirler alınmalıdır. Aksi takdirde şiddetli can kayıpları yangın sebebiyle yaşanmaya devam edecektir. Firmamız gerekli önemlerin kolaylıkla alınabilmesini sağlamak için birçok kampanya yapmaktadır. Firmamızda ‘’yangın merdiveni fiyatları’’ müşterilerimize oldukça cazip gelmektedir. Firmamız uygun fiyatlarını sadece ölçüye göre belirler. Bazı durumlarda çeşitlere göre de farklılıklar görülebilmektedir. Ancak kaliteden ödün verildiği için ucuz fiyata satış söz konusu değildir. Firmamızın güçlü iletişim ekibiyle görüşerek firmamızı tanıyan birçok insan bizim daimi müşterimiz olarak kalmaktadır.

Güvenilir olmamızın yegane sebebi ise fiyat uygunluğumuza rağmen ‘’yangın merdivenleri’’ oldukça kaliteli ve standartlara uygun şekilde bizim tarafımızdan üretilmektedir. Diğer firmalar tarafından tuzaklara çekilerek dolandırılan müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiklerinde özenle kendilerini dinleyerek detaylı bir çalışma ile üretimi gerçekleştirdikten sonra kaliteli bir ürünü kendilerine sattığımızı gördüklerinde diğer firmalardan farklı olduğumuzu ve kar amacı gütmediğimizi net bir şekilde görmekteler. İletişim ekibimiz her müşterimizle detaylı bir şekilde ilgilenmektedir. İsteklerinin olabilirliği ve olamazlığı ile üretim ekibimizle birlik olarak müşteriye layık olduğu kaliteli hizmeti sağlamak için 7/24 çalışmaktalar.

Kalite Testlerinden Geçemeyen Ürünü Satışa Çıkartmıyoruz

Üretim yaptıktan sonra ‘’yangın merdiveni firmaları’’ olarak mutlaka merdivenlerin dayanıklılık testleri yapılmalı ve sağlamlıkları ölçülmelidir. Aksi takdirde firmadan çıkan ürün şikayetler getirmekle kalmayacak can kaybına da sebep olacaktır. Firmamızda üretimini gerçekleştirdiğimiz her ürünü mutlaka test ediyoruz. Testi geçemeyen hiçbir ürünün müşterimize ulaşması söz konusu dahi olamaz. Ekibimiz ve firmamız bu konuda oldukça titizdir ve titiz olmayan firmaların önüne geçmek için uğraşmaktadır. Bunu gören müşterilerimiz ise kendilerinin ne kadar doğru bir yere adım attıklarını görmüş olmakla beraber bize duydukları güvenle daha çok güvenliği eksik olan mekanlar için bizden ürün istemekte ve bizlerde gerekli donanım malzemelerini yetiştirmek için seri üretimler gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede birçok mekanın donanım kazanmasıyla can kaybının önüne geçmiş bulunduğumuzun huzuruyla çalışma sistemimize devam etmiş olmaktayız.